ارسال مطلب

- اگر تجربه کار با نرم افزار خاصی را دارید و مایل هستید استفاده از آن را به دیگر کاربران فارسی زبان پیشنهاد کنید و تجربیات خود را با آنها به اشتراک بگذارید.
- اگر برنامه نویس هستید و قصد انتشار رایگان نرم افزار های ساخته شده توسط خود را دارید.
- اگر به شبکه و نرم افزار های آن مسلط هستید و مایلید تجربیات خود را در اختیار هموطنان قرار دهید.
- اگر تسلط کافی به زبان انگلیسی دارید و مایل هستید به افزایش محتوای فارسی در وب کمک کنید.
- اگر مایل هستید به جمع نویسندگان اینترسافت بپیوندید.

می توانید از این صفحه برای ارسال مطالب خود استفاده کنید.

شرایط استفاده:
مطالب ارسالی باید در چارچوب اینترسافت (آموزش شبکه ،  کافی نت ، سیتم عامل  و آموزش نرم افزار های مربوط به آن) باشد؛ از ارسال مطالب متفرقه (اخبار، لینک های مفید و سایر مطالب بی ربط) بپرهیزید.
از ارسال نظرات و پیام های شخصی، ابراز محبت نسبت به سایت، ارسال صرفاً لینک دانلود نرم افزار ، مطالب تبلیغاتی و یا سئوالات خود در زمینه همکاری با سایت در فرم زیر خودداری نموده که به هیچ عنوان به موارد فوق ترتیب اثر داده نمی شود.
قبل از ارسال هر مطلب با جستجو در اینجا مطمئن شوید که آیا در حال حاضر مطلبی در اینترسافت در رابطه با آن وجود دارد یا خیر؟ مطالب تکراری تائید نخواهد شد.
مطالب ارسالی پس از تائید، در اینترسافت منتشر خواهند شد، زمان تائید و انتشار مطلب بر اساس کیفیت مطلب ارسال شده (رعایت ساختار صحیح مطابق الگو) و مدت زمان تست آن، بین ۱۲ تا ۷۲ ساعت بعد از زمان ارسال خواهد بود.
اینترسافت در انتشار و یا عدم انتشار مطلب شما و ویرایش آن مختار خواهد بود.
مطالب ارسال شده می بایستی توسط شخص ارسال کننده نوشته شده باشد، مطالبی که از سایر سایت های مشابه کپی برداری شده باشد مورد تائید قرار نمی گیرد.
همچنین شخص ارسال کننده می بایستی از ارسال مطلب ارسالی خود در سایر سایت ها خودداری کند.
مطالب مربوط به نرم افزار های غیر مجاز و یا مخرب (مانند نرم افزارهای ایرانی قفل شکسته، نرم افزارهای آنتی فیـــــلتر و یا ابزارهای هک و ارسال هرز نامه) تائید نخواهد شد.

جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی نرم افزار و تشویق کاربران به خرید نرم افزار به طریق قانونی، شرکت های تولید کننده نرم افزارهای تجاری می توانند با ارسال یک نسخه ی کامل از نرم افزار تولیدی خود، جهت تست و ارزیابی نرم افزار،  محصولات خود را در اینترسافت معرفی کنند. (جهت اطلاعات بیشتر با info at intersoft dot ir تماس بگیرید)
توجه: این فرم صرفاً جهت ارسال مطالب و مقالات شما برای انتشار بر روی اینترسافت می باشد لذا این فرم را با فرم نظرات، آمادگی جهت همکاری، ارتباط با ما و یا نرم افزار درخواستی اشتباه نگیرید!

نام و نام خانوادگی (گزینه الزامی)

پست الکترونیک (گزینه الزامی)

موضوع مطلب

متن مطلب ارسالی

کد امنیتی زیر را وارد نمایید:
captcha
 صفحه 1 از 0