tablighat1


kaspersky نهایت امنیت در دنیای مجازی را میسر کرد


kaspersky-%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%db%8c%d8%b3%d8%b1-%da%a9%d8%b1

کمپانی کسپرسکی به تازگی محصول جدیدی را به سبد کالاهای خود افزوده که در بازار جهانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این کمپانی با علم به این موضوع که امنیت صرفا به کمک یک آنتی ویروس فراهم نمی گردد، تمام دغدغه های امنیتی کاربران خانگی را یکجا شناسایی و رفع کرده است.
به گزارش کسپرسکی، با استفاده از این محصول که kaspersky pure نام گرفته است، رایانه ها در برابر ویروسها و تهدیدات کامپیوتری مصون می مانند که به این ترتیب از تمامی دارایی های ارزشمند دیجیتال محافظت می شود و در نهایت خطر از دست رفتن فایلهای با ارزش برای همیشه مرتفع می شود. محصول یاد شده همچنین از کلمات عبور نیز به خوبی محافظت می کند و نکته بسیار مهم اینکه pure استفاده از اینترنت و کامپیوتر را برای کودکان کاملا قابل کنترل خواهد کرد.


به گفته کارشناسان شرکت پاد محصول kaspersky pure این بار ورای یک آنتی ویروس و حاوی ۵ ماژول متنوع است که هر یک به تنهایی کمک شایانی در برقراری امنیت سیستم می کند.
این محصول همچنین می تواند یکی از دغدغه های اصلی کاربران اینترنتی را که همان حفظ کلمات عبور از سارقین است را نیز بر طرف ساخته و از آنجایی که افراد در سایتهای متعدد عضو می شوند و همیشه دغدغه گم شدن، فراموش کردن و لو رفتن کلمات عبور خود را دارند، عمدتا از کلمات ساده و قابل حدس و البته تکراری برای تمام حسابهای کاربریشان استفاده می کنند. این مخاطرات با ماژول password manager کاملا برطرف شده و کاربران می توانند حسابهای مختلف خود را در جایی امن ذخیره و با خیال آسوده امنیت را فدای معضل حافظه ضعیف کنند.
از سوی دیگر اطلاعات دیجیتالی هر روز بخشی مهمتر در زندگی کاربران کامپیوتر را به خود اختصاص می دهند. این اطلاعات ممکن است به عمدا و یا سهوا پاک شوند. به همین خاطر کسپرسکی یک ماژول دیگر با عنوان backup & restore در این محصول تعبیه کرده است تا این معضل نیز برطرف شود . در واقع کار این ماژول پشتیبان گیری از فایلها و همچنین بازیابی فایلهای به اشتباه پاک شده می باشد.
و بالاخره دغدغه اصلی والدین در استفاده از اینترنت و کامپیوتر توسط فرزندان است که نرم افزار kaspersky pure این موضوع را نیز حل کرده است. با این نرم افزار والدین می توانند ساعات استفاده فرزندان از اینترنت و کامپیوتر را به دلخواه تنظیم و از ورود آنها به سایتهای غیر مناسب جلوگیری کنند.
در نهایت آنچه کمپانی kaspersky در محصول جدید خود گنجانده است، بدون شک می تواند درصد قابل توجهی از معضلات امنیتی کاربران را حل و حتی ورای این انتظار هم عمل کند.

منبع : بازیاب


برچسب ها:, , , , , , , , ,
ارسال شده در اخبار فناوري اطلاعات | ۲ نظر »


۲ پاسخ به “kaspersky نهایت امنیت در دنیای مجازی را میسر کرد”

 1. توسط majid در تیر ۲۰, ۱۳۹۰ | پاسخ

  چه جالب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب آفرین ن ن ن ن ن ن ن

  پاسخ سريع

  مدیر سایت

  :)

  پاسخ سريع

نظر بدهید

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.