tablighat1


آموزش دانلود از رپیدشیر


%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%b1%d9%be%db%8c%d8%af%d8%b4%db%8c%d8%b1

برخی از عزیزان در دانلود کردن از سایت رپیدشیر مشکل دارند و اعتراض دارند که چرا فایلهایتان  را  بر روی این سرور آپلود میکنید . برای همین در این پست قصد داریم آموزش نحوه دانلود از سایت رپیدشیر را توضیح داده و امیدواریم که بعد از این آموزش دیگر مشکلی برای آن دسته از عزیزان  در دانلود بوجود نیاید.

این سایت بهترین سرعت و کیفیت را در بین سایتهای هاست سنتر دارد اما خب یه سری محدودیت هایی را  برای کاربران عادی ایجاد میکند و شما در صورتی میتونید از تمام امکانات این سایت استفاده کنید که ماهی ۸ دلار به این سایت پول بدهید. ولی ما در این آموزش می خواهیم یاد بدهیم که چگونه می توان بدون پرداخت هزینه نیز از حداقل امکانات سایت بهره برد.

بعد از اینکه بر روی لینک فایلهایی که در سایت ما قرار دارند کلیک کردید صفحه ای شبیه  تصویری که زیر مشاهده میکنید باز می شود. الان در در صفحه اول دانلود هستیم:

در این قسمت دو نوع سرویس را نوشته که این سایت ارائه میدهد:
۱-Premium user که مخصوص کاربران پولی این سایت هست و تمامی امکانات برای این دسته کاربران فراهم شده است.

۲- Free user که اکثر کاربران از این سرویس استفاده میکنند و همونطور که گفتیم محدودیت هایی را دارد که در زیر بهشون میپردازیم:

*- امکان دانلود کردن فقط و فقط یک فایل در واحد زمان- شروع دانلود با تاخیر(حدودا ۶۰ ثانیه)

* – محدودیت دانلود در حجم و تعداد دانلود ( تا سقف حدودا ۱۰۰ مگ و ۳ الی ۴ بار دانلود)

* – فایل های آپلود شده در صورتی که تا ۴۵ روز دانلودی نداشته باشن پاک خواهند شد- فایلها توسط دانلود منجر دانلود نمیشوند

* و…..

حالا باید برای دانلود یکی از دو گزینه را انتخاب کنیم  اما چون اکثریت با سیستم مجانی سایت کار میکنند ما هم سرویس مجانی  این قسمت رو ادامه میدهیم:

روی دکمه Free user کلیک میکنیم تا صفحه دانلود اصلی نمایش داده شود:

در این صفحه ثانیه شمار رپیدشیر به صورت معکوس شروع به کار میکند تا وقتی به صفر برسد و گزینه دانلود را (مانند تصویر فوق) بزنید.


برچسب ها:, ,
ارسال شده در آموزش عمومي | بدون نظر »

نظر بدهید

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.