tablighat1


مایکروسافت Windows XP mode RC را بر روی ویندوز ۷ ارائه کرد


%d9%85%d8%a7%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%aa-windows-xp-mode-rc-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b2-7-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%a6%d9%87

وبلاگ رسمی ویندوز هفت Windows 7 Team Blog اعلام کرد که مایکروسافت به تازگی  Windows XP mode را در اختیار کاربران قرار داده است.

برای آنهایی که نمی‌دانند، باید بگوییم که Windows XP mode یک محیط XP مجازی با قابلیت بارگذاری رایگان برای ویندوز ۷ است. این یک روش طراحی شده برای مشاغل است که به سادگی و بدون نگرانی از عدم عملکرد برنامه مورد نیازشان در ویستا یا ویندوز ۷ به ویندوز ۷ روی آورند. ما با پنج دلیل قانع کننده مواجه شدیم که تا پیش از آپریل این ویندوز برای استفاده کنندگان دارای نقاط ضعفی بوده و در نتیجه تصمیم گرفتیم با افزودن ویژگیهای جدید دوباره آن را در ماه می عرضه نماییم. مایکروسافت از آن زمان پیشرفتهایی را در زمینه نرم‌افزار داشته است.

البته مایکروسافت همچنان به کاربران توصیه می‌نماید که از آنچه به طور طبیعی در ویندوز ۷ می‌تواند اجرا شود، استفاده نمایند و XP  را به عنوان “آخرین راه” بگذارند که مسلما در سیستم عامل جدید عملکرد خیلی مطلوبی نخواهد داشت. من فکر می‌کنم ارائه بالا سری XP (احتمالا برنامه‌ای است که هنوز فاش نشده است) و نیازمندیهای سیستم (شما به یک واحد پردازش مرکزی با مجازی‌سازی سخت‌افزار برای تازه کاران نیاز دارید) راه حل خوبی باشد.

 

نویسنده : Jason Cross
مترجم : رویا وکیلی


برچسب ها:,
ارسال شده در اخبار | بدون نظر »

نظر بدهید

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.