tablighat1


شکست هکرها، در ازکارانداختن پایگاه سازمان سنجش


%d8%b4%da%a9%d8%b3%d8%aa-%d9%87%da%a9%d8%b1%d9%87%d8%a7%d8%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b2%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%86-%d9%be%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b3%d8%a7

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه هکرها می خواستند سایت سازمان سنجش را از کار بیاندازند ، گفت: با تمهیداتی که انجام شد هیچ کدام از آن ها موفق به هک سایت سازمان سنجش نشدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا”محمد مهدی زاهدی” در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود:توزیع سئوالات و پاسخ نامه های کنکور سراسری در کمال صحت انجام شده و به مقصد رسیده است و در محل هایی که از قبل برای سئوالات کنکور پیش بینی شده است، نگهداری و حفاظت می شود.


وی شمار داوطلبان کنکور سال ۸۸ را بیش از یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر ذکر کرد و اظهار داشت: تا شب گذشته تعداد یک میلیون و ۱۱۰ هزار نفر با مراجعه به سایت سازمان سنجش، از کارت ورود به جلسه کنکور خود پرینت گرفته و کارتشان را دریافت کرده اند.
زاهدی یادآور شد: امسال برای نخستین بار توزیع کارت کنکور از طریق اینترنت و آنلاین انجام شد و به این ترتیب،صرفه جویی بزرگی در بنزین و وقت صورت گرفت.
وزیر علوم و تحقیقات و فناوری در پاسخ به سئوال یکی ازخبرنگاران درخصوص وقایع اخیرکوی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: بحث کوی را جدا از مسائل شهر تهران نمی دانیم، اینها همه مانند یک بسته کامل است که باید به صورت ریشه ای حل شود.
زاهدی ادامه داد:اگر بخواهیم تنها خود را در چارچوب کوی محدود کنیم مساله ریشه یابی نمی شود.

منبع :Iran IT Analysis and News


برچسب ها:,
ارسال شده در اخبار فناوري اطلاعات | بدون نظر »

نظر بدهید

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.