tablighat1


از ایمیل خود محافظت کنید


%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%d8%aa-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af

شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که ایمیلتان به دست روبات هایی افتاده باشد که در طول شبانه روز بار ها برای شما اسپم ارسال می کنند و البته در نهایت مجبور شده باشید ایمیل خود را عوض کنید. این مشکل برای دوستانی که بلاگر هستند، بیشتر اتفاق میفتد. چون ناچار هستند برای ارتباط بازدیکننده ها با خودشان، ایمیلشان را وارد کنند و همین موضوع خطرات زیادی دارد. البته راه حل های فراوانی برای این مشکل وجود دارد. یکی از آنها این است که ایمیل خود را به شکل تصویر در بیارید و آن تصویر را در سایت خود قرار دهید. اما در این پست قصد دارم سایتی را معرفی کنم که به شکل دیگر از ایمیل و در کل هر داده ای که دوست ندارید توسط روبات ها کشف شود، محافظت می کند.

این سایت ایمیل شما را دریافت و آن را به کد های اسکی(ASCII) تبدیل می کند و شما می توانید با کپی کردن آن کد خود را از شر مزاحمت ها نجات دهید! بعد از ورورد به این آدرس، شما ایمیل خود را وارد می کنید و بر روی دکمه ی convert to ASCII کلیک می کنید. تمام! به همین راحتی شما توانستید از شر روبات های ایمیل یاب نجات پیدا کنید!


برچسب ها:, ,
ارسال شده در ترفند و آموزش امنيت شبكه | بدون نظر »

نظر بدهید

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.