tablighat1


مجموعه آموزشی فوق العاده Astalavista Security ToolBox v4.0


بسته جدید نرم افزاری بزرگترین و مطرح ترین گروه امنیتی دنیای رایانه یعنی Astalavista که مشتمل بر بیش از ۶۰۰۰ ابزار کوچک و بزرگ دنیای Security و امنیت رایانه ای و به اصطلاح Hack در قالب بیش از ۳۵۰ دسته بندی است،

بسته آموزشی امنیتی قدرتمند AstalaVista

بسته امنیتی ارائه شده در این محصول که با نام AstalaVista Secuirty ToolBox در اختیار شما قرار می گیرد متشکل از بخش های مختلفی می باشد. در این بسته امنیتی می توان به قسمت های مختلفی دسترسی داشت که به صورت منظم و دسته بندی شده کاربران مبتدی را قادر می سازد تا با کمی سعی و تلاش به یک هکر تبدیل شوند.
معرفی این بسته به زبان Astalavista Security Group :
Astalavista’s Security Toolbox DVD v4.0 را می توان بزرگترین و برترین آرشیو نرم افزاری و اطلاعاتی امنیتی حل حاضر دنیا دانست چراکه متخصصان گروه آستالاویستا سعی در جمع آوری تمامی ابزارهای برتر مورد نیاز در زیر شاخته های مختلف امنیتی داشته اند و تمامی آرشیو نرم افزاری این پکیج با دقت تمام انتخاب و در این بسته گنجانده شده است ! هیچ تفاوتی نمی کند که شما یک متخصص رایانه ای، علاقمند رایانه ای یا یک تازه کار با علوم امنیتی باشید، گستردگی کامل نرم افزار و آموزشی پکیج هک Astalavista به کار شما خواهد آمد .
فواید بسته امینیتی بی نظیر Astalavista Security ToolBox v4.0 :
- فوق العاده جامع و کامل چراکه مشتمل بر ۵۹۴۴ ابزار مفید است !
- آرشیو بسیار عالی طبقه بندی شده و آسان برای پیدا کردن نرم افزار، ۳۵۲ دسته بندی و زیر مجموعه برای دسترسی آسان .


- راهنمای جامع فارسی برای تمامی دسته بندی ها و زیر مجموعه های نرم افزاری برای اشنایی بیشتر کاربران فارسی زبان با کار ابزارها !

در این مجموعه شما از طریق ۱۰ شاخه مجزا به ابزارها و آموزش های موجود دسترسی خواهید داشت که به تعدادی از این ۱۰ قسمت به همراه تعدادی از زیر مجموعه ها و ابزارهای موجود در آن شاخه اشاره می کنیم:
Tools – در این قسمت به ابزارهای مختلف موجود در این مجموعه دسترسی خواهید داشت. از این ابزارهای می توان به نرم افزارهای کنترل از راه دور سیستم ها ، ابزارهای شناسایی مشکلات وب سایت ها و سرورها ، ابزارهای مورد نیاز در شبکه ، برنامه های مربوط به قفل شکنی و کشف رمزهای عبور دیگران، دیواره های آتش قدرتمند و … اشاره نمود که همگی ابزارهای موجود در این بخش گلچینی از بهترین برنامه های مورد نیاز در زمینه Hacking و Security می باشد.
Article – در این قسمت می توانید مقالات مربوط به امنیت و نفوذ را مطالعه نمایید. این بخش شامل بهترین مقالات و آموزش های نرم افزارهای مختلف و پرکاربرد موجود در شاخه های مختلف Hacking و Security می باشد که با مطالعه این مقالات می توانید دانش خود را در زمینه روش های مختلف حمله و نفوذ و راههای مبارزه با هکرها افزایش دهید. لازم به ذکر است که تمامی مقالات به زبان انگلیسی می باشد .

Movies – یکی از بهترین بخش های این مجوعه ، در این بخش آموزش های تصویری در زمینه هک و نفوذ را می یابید. فیلم های مبوط به هک شدن سرورهای بزرگ و چگونگی استفاده از باگ ها به صورت آموزشی ، چگونگی هک کردن شبکه های بی سیم از دکل های مربوط به ISP ها و پروتکل های مربوطه ، چگونگی استفاده از Exploit های مختلف و نفوذ به وسیله این کدهای مخرب و بسیاری دیگر از آموزش های تصویری مربوط به دنیای Hacking را در این بخش خواهید یافت.
Exploits Code Archive – آرشیو کاملی از Exploit های مختلف ، متعلق به برنامه ها و سرویس های گوناگون که به کمک آنها می توانید اقدام به هک کردن سرورها نمایید. استفاده از این کدهای مخرب امروزه به عنوان اصلی ترین شیوه نفوذ محسوب می شود و شما در این مجموعه آرشیو کاملی از این ابزارها را در اختیار خواهید داشت.
Programming – Code – در این به سورس تعدادی از برنامه های نوشته شده در زمینه امنیت و هک و کدهای استفاده شده در زبان های مختلف برنامه نویسی آن ها دسترسی خواهید داشت . اگر شما یک برنامه نویس می باشید این قسمت بهترین راهنما برای برنامه نویسی در زمینه شبکه و امنیت و هک برای شما می باشد. در این بخش کدهای زبان های مختلف برنامه نویسی نظیر C , Visual Basic و … . همچنین می توان به کدهای مربوط به زبان های برنامه نویسی تحت وب نظیر ASP , ASP.Net , PHP و … نیز دسترسی داشت.
Mobile – در این بخش به برنامه ها و ابزارهای گوناگون مدل های مختلف تلفن همراه دسترسی خواهید داشت. نرم افزارها ، Theme های مختلف و زیبا ، کدها ، ابزارهای SMS و … مربوط به گوشی های Nokia , SonyEricson , SumSong و … را می توان یافت.
این مجموعه از بخش های مختلف دیگری تشکیل شده است که به کمک آن ها شما می توانید با شیوه های نفوذ و حفاظت آشنا شوید.


برچسب ها:
ارسال شده در ترفند و آموزش امنيت شبكه, فروشگاه, نرم افزار امنيت ويندوز | بدون نظر »

نظر بدهید

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.